Warsztaty Taniec brzucha & Shakira Style w Tczewie

Zapraszam na warsztaty Tańca brzucha i Shakira Style!

Zapisy proszę kierować na e-mail: taniec@ayse.pl lub w prywatnej wiadomości.

Cena (obowiązuje do 6.10.2019)
45 zł – pojedyńczy warsztat
80 zł – dwa warsztaty
Po tym terminie:
50 zł – pojedyńczy warsztat
90 zł – dwa warsztaty

Numer konta do wpłat:
Anna Gogół Ayse Bellydance
27 1160 2202 0000 0003 8720 4336

Program warsztatów:

14.30-16.30 Taniec brzucha

Taniec brzucha jest przeznaczony dla kobiet w każdym wieku. Jest kwintesencją kobiecej gracji i zmysłowości. Pięknie modeluje kobiecą sylwetkę, poprawia kondycję oraz wzmacnia mięśnie.
Regularne treningi pozwalają na poruszanie się z gracją i wdziękiem.
W programie podstawowe figury oraz krótka choreografia. Popracujemy nad siłą bioder, pięknymi rękami oraz kombinacjami, które dodają dynamiki i przestrzeni w naszej choreografii.
Będziemy się świetnie bawić i odkrywać mięśnie, których jeszcze nie znamy.

16.30-18.30 Shakira Style

Shakira Style to styl oparty na tańcu inspirowanym teledyskami i występami piosenkarki Shakiry. Jego najważniejsze cechy to ruchy bioder, klatki piersiowej i ekspresyjne ruchy rąk. Jest to nieco swobodniejsza forma niż klasyczny taniec orientalny – podczas zajęć nie będzie wymagana dokładna i precyzyjna technika. Będzie wesoło i energicznie:). W programie ciekawe ruchy oraz kombinacje z elementami tańca brzucha, które będzie można wykorzystać m.in. na deskach klubowych . Poczujemy się kobieco i seksownie!Shakira Style to styl oparty na tańcu inspirowanym teledyskami i występami piosenkarki Shakiry. Jego najważniejsze cechy to ruchy bioder, klatki piersiowej i ekspresyjne ruchy rąk. Jest to nieco swobodniejsza forma niż klasyczny taniec orientalny – podczas zajęć nie będzie wymagana dokładna i precyzyjna technika. Będzie wesoło i energicznie:). W programie ciekawe ruchy oraz kombinacje z elementami tańca brzucha, które będzie można wykorzystać m.in. na deskach klubowych . Poczujemy się kobieco i seksownie!